Co děláme

Poskytujeme služby v oblasti dodávek, instalací a servisu komunikačních systémů ALCATEL.

Nabízíme

Poskytujeme služby podpory pro všechny produkty Alcatel-Lucent Enterprise, Alcatel Omni PCX Enterprise, Alcatel-Lucent Omni PCX Office, Alcatel-Lucent Omni Switch a všechny komunikační aplikace z rodiny Alcatel-Lucent.

Vzdálená podpora ALCASERV

Vzdálená podpora

Nabízíme efektivní vzdálenou podporu pro komunikační systémy ALCATEL, abyste mohli řešit své technické výzvy odkudkoli a kdykoli.

Telefonická podpora ALCASERV

Telefonická podpora

Naše profesionální telefonická podpora je zde, aby vám poskytla okamžitou pomoc a rady ohledně komunikačních systémů ALCATEL.

Podpora na místě ALCASERV

Podporu na místě instalace

S naším týmem odborníků na místě instalace zajistíme, aby vaše komunikační systémy ALCATEL byly správně nastaveny a plně funkční, a to v pohodlí vaší kanceláře.

Rainbow

Rainbow

Řešení podnikové komunikace Rainbow nabízí uživatelsky přívětivé nástroje pro spolupráci od hlasu po video, které spojují lidi, stroje a procesy.

Síťové ethernetové přepínače

Síťové ethernetové přepínače

Vylepšete konektivitu kanceláří, kampusů a datových center vyšší rychlostí a PoE prostřednictvím síťového ethernetu a podnikových přepínačů.

Komunikační řešení

Komunikační řešení

Propojená řešení a zařízení se bezproblémově připojují na místě i na dálku pro bezpečný přístup na pracoviště odkudkoli. Hybridní práce přibývá. Více zaměstnanců nyní pracuje a komunikuje, ať jsou kdekoli, aniž by byli fyzicky na stejném místě.
S propojenými řešeními a telefony ALE všichni zaměstnanci – ať už pracují z domova, na místě nebo v první linii se zákazníky – dobře spolupracují, na dálku a bez námahy.

Poskytujeme služby podpory pro všechny produkty Alcatel-Lucent Enterprise

Autorizovaný prodej produktů SORDIN

Nabízíme produkty Sordin  jak z kategorie Střelba/Lov tak i z kategorie Military/Tactical. Na vyžádání jsme schopni dodat jakoukoliv variantu z nabídky Sordin.