Vysoce efektivní podniková Wi-Fi řešení

Vylepšete své mobilní připojení a připojení k internetu věcí pomocí podnikových řešení Wi-Fi, která jsou chytřejší, odolnější a vysoce bezpečná.

Celopodnikové mobilní připojení již není volitelné. Je to kritické pro podnikání. Ale to neomlouvá, že je to nákladné a složité.

Řešení Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar WLAN založené na technologiích Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 a Wi-Fi 6E je postaveno a navrženo pomocí inovativní architektury distribuované inteligence, aby byla síť Wi-Fi chytřejší, odolnější a méně náročná na nakonfigurovat a nasadit.

Řešení

Alcatel Lucent - Vysoce efektivní podniková Wi-Fi řešení

OmniAccess Stellar Wireless LAN

Co pro vaši firmu znamená vysoce účinné podnikové Wi-Fi řešení? 

Rychlé, jednoduché rozbalení. Správa bez námahy. OmniAccess Stellar WLAN podporuje flexibilní a rychlé modely nasazení, které se přizpůsobí potřebám každého zákazníka. Všechny přístupové body OmniAccess Stellar lze nasadit jako samostatné clustery nebo v plně spravované síti. Celou síť, od zařízení po uživatele, stejně jako zařízení a aplikace, lze snadno spravovat ze skutečně jednotné platformy pro správu a monitorovat z jednoho skleněného panelu, v místě nebo v cloudu.

Vynikající výkon, dostupnost, odolnost a škálovatelnost. OmniAccess Stellar WLAN je chytré řešení Wi-Fi založené na inovativní architektuře distribuovaného ovládání bez centrálního ovladače. Nabízí to nejlepší z hlediska výkonu, dostupnosti a škálovatelnosti a poskytuje optimální uživatelskou zkušenost.

Bezpečné a automatizované. Pro dnešek a zítra. I ta nejrychlejší a nejdostupnější bezdrátová síť je bezcenná, pokud není řádně zabezpečena a zajištěna do budoucna. OmniAccess Stellar WLAN, postavený pomocí nejnovějších technologií a inovací, včetně omezení IoT a pokročilého síťového řízení, automaticky propojuje uživatele, zařízení a objekty IoT bezpečným způsobem. Vaše aktiva a investice jsou chráněny pomocí OmniAccess Stellar WLAN.