ALCASERV

LifeSize Video Conferencing Systems

prehledvyhodyrysydokumenty

LifeSizeConferencingSystems product imageRevoluční architektura účelové pro high definition video komunikaci

LifeSize® video produkty jsou nedílnou součástí Alcatel-Lucent video Collaboration Suite. Pracujeme s LifeSize doručit na naší vizi, že HD video by mělo být k dispozici každému, kdekoliv, takže se tyto HD video systémy kombinují vysoce kvalitní zážitek, vynikající flexibilitu a nejnižší celkové náklady na vlastnictví.

Vyberte si z celé řady HD video řešení, aby se vešly všechny požadavky, od osobního k totální tele-přítomnost:

LifeSize Icon ™ - Přístup Výkonný video aplikace na LifeSize UVC Platform ™ přes radikálně zjednodušené uživatelské zkušenosti LifeSize Icon Series. Vychutnejte si zážitek Inteligentní Video ™: frustrace, bez Full HD videokonference za bezkonkurenční hodnotu.

LifeSize Express 220 ™ - vylepšené, cenově dostupné a škálovatelné Full HD video komunikační systém podporující dvou displejů s vysokým rozlišením a více kamerou a mikrofonem možnosti.

LifeSize Team 220 ™ - Full HD a vynikající multipoint konference je k dispozici na středních otáčkách za 1/3 ceny ostatních ve své třídě. Ideální pro pracovní skupiny, s dvěma displeji s vysokým rozlišením a duální mikrofony.

LifeSize Room 220 ™ - Full HD na nejvyšším rozlišením na trhu a vynikající pohyb nakládání s nižší latencí. Je dodáván s integrovaným 8-way neustálou přítomnost MCU ukazuje 4 viditelné místa, a podporuje překódování jako standard.