ALCASERV

Inteligentní pracovní telefon

prehledvyhodyrysydokumenty

PS PB SmartDeskPhoneMyICPhone Mar15Řada IP high-end deskphones poskytuje dokonalý zážitek ze sledování videa a bohatými funkcemi


Alcatel-Lucent Enterprise 8088 Inteligentní pracovního telefonu je elegantní a intuitivní pracovního telefonu určený pro profesionály. Jeho 7palcový živý dotykový displej, Bluetooth sluchátko a vestavěný fotoaparát nabízejí hladké uživatelský zážitek multi-media, s vynikající širokopásmový zvuk a HD video konverzace.

8088 Inteligentní pracovního telefonu rovněž nabízí HDMI výstup pro obrazovku replikace, a specializovaný zobrazení videa HD na externím monitoru - což je příležitost k transformaci významný počet pravidelných zasedacích místností na videa s podporou konferenčních místností. Se Smart Guest aplikace, 8088 inteligentní pracovního telefonu má také přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, se ideálně hodí na trh pohostinství, dokonale odpovídající potřebám hodnocení komunikačních a high-end standardy pohostinství.

Používat jeho dotykové obrazovky s bohatými kontextové menu, Alcatel-Lucent Enterprise OmniTouch ™ 8082 My IC Phone nabízí intuitivní rozhraní a vysoce kvalitní širokopásmový zvuk kapacity.