ALCASERV

Premium DeskPhones

prehledvyhodyrysydokumenty

TMCComSolAward2014Nejnovější typ stolního telefonu vhodný pro malé, střední a velké podniky
Telefonní přístroje získaly Ocenění 2014 TMC Communications Solutions - Produkt roku.

Alcatel-Lucent Premium DeskPhones jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám nejen malých a středních firem, ale také velkým firmám nebo organizacím.Díky elegantnímu, modernímu designu, kombinují lepší audio a softwarové funkce s ergonomickými funkcemi poskytující vynikající komunikační zážitek.

Širokopásmové audio poskytuje lepší kvalitu zvuku. Nově navržené telefonní sluchátko produkuje zvuk s větším objemem a lepší charakteristikou zvuku. A s připojeným bezdrátovým sluchátkem nebo náhlavní soupravou Bluetooth, máte prostor pro pohyb.

EN PS PB PremiumDeskphonesVšechny Premium DeskPhony a jejich add-on tlačítkové moduly mají ergonomické detaily, jako je nastavitelný stojan s podsvíceným displejem pro pohodlnější sledování, bez ohledu na okolní osvětlení. Abecední klávesnice poskytuje rychlý přístup k zasílání zpráv a k funkci volání podle jména. Navigátor a snadno použitelné programovatelné funkční klávesy umožňují okamžitou interaktivitu s funkcemi telefonu, stejně jako široká škála aplikací a služeb pro celou organizaci ktreré jsou k dispozici na komunikačních platformách OpenTouch ™ nebo OmniPCX ™.

Vynikající kvalita zpracování těchto telefonů, stejně jako jejich působivý seznam funkcí a doplňků, zajistí, že vaše investice dnes nabídne výborné komunikační služby na mnoho let dopředu.

Modely IP Premium DeskPhone

  • 8068 Premium DeskPhone
  • 8038 Premium DeskPhone
  • 8028 Premium DeskPhone

Modely Digital Premium DeskPhone

  • 8039 Premium DeskPhone
  • 8029 Premium DeskPhone