ALCASERV

My IC Mobile pro velké a střední podniky

prehledvyhodyrysydokumenty

omnitouch 8600 my ic 2Mobilní aplikace přináší pokročilé služby "Unified Communnication" na mobilní zařízení

Alcatel-Lucent OmniTouch™ 8600 My Instant Communicator (IC) je mobilní aplikace pro střední a velké podniky (MLE) a pomáhá uživatelům s chytrými telofony produktivněji pracovat a ušetřit peníze. Alcatel-Lucent OmniTouch™ 8600 My Instant Communicator nabízí pokročilé komunikační služby pro širokou škálu mobilních zařízení pracujícími s operačními systémy Android®, iPhone ™ a BlackBerry.

Uživatelé mohou pokračovat v práci i mimo své pracoviště všude tam, kde se mohou pomocí OmniTouch 8600 My Instant Communicator Mobile Edition připojit na svůj chytrý telefon nebo tablet. Rozšiřuje systém podnikové IP telefonie tam, kde je signál mobilního operátora a nebo využívá stávající bezdrátové sítě LAN infrastruktury s cílem snížit náklady na mobilní komunikaci.

Grafické uživatelské rozhraní vytváří intuitivní uživatelské rozhraní - přepne jakýkoliv chytrý telefon do vnitřní sítě Enterprise komunikačního serveru. To umožňuje uživatelům mobilních telefonů s pokročilými komunikačními funkcemi (multimediální komunikace, instant messaging, prezence na telefonu ...) využívat podnikových služeb od Alcatel-Lucent OmniTouch 8400 Instant Communications Suite.

Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma z Google Play, App Store a BlackBerry App World.

Modely:

OmniTouch 8600 My Instant Communicator Mobile Edition pro uživatele OpenTouch ™
K dispozici pro Alcatel-Lucent OpenTouch 1.1 nebo novější.

OmniTouch 8600 My Instant Communicator Mobile Edition
K dispozici na těchto infrastrukturách: buď OmniPCX Enterprise + OmniTouch 8400 Instant Communications Suite nebo OpenTouch ™ (uživatel registrován jako "standardní uživatel").