ALCASERV

OpenTouch Connection

prehledvyhodyrysydokumenty

EN PS PB OpenTouchConnectionPlnohodnotné, otevřené "Unified Communications" pro Windows PC

OpenTouch Connection nabízí bohaté telekomunikační služby a umožňuje plně konverzovat, spolupracovat a sdílet dokumenty s ostatními zaměstnanci na pracovní stanici PC se systémem Windows. Přizpůsobí se uživatelům při práci, podpoří lepší komunikaci a obohatí jejich podnikání.

OpenTouch Connection je aplikace softwareového telefonu podnikové třídy, který řídí komunikaci snadno a efektivně. Výměna nebo doplnění vašeho pracovního telefonu, OpenTouch připojení k PC, umožňuje uživatelům spravovat příchozí a odchozí hovory, zjistit, kdy jsou k dispozici kontakty na telefonu, poskytnout přehled všech činností (zpětná volání, nové hlasové zprávy Zmeškané hovory), vyhledávání místních či firemních kontaktů , spravovat hlasové zprávy a další.

OpenTouch Connection je doplněn o OpenTouch Conversation webového klienta pro multimediální konference a My Instant Communicator Mobile pro uživatele na cestách.

Pro optimalizaci investice je OpenTouch Connection je otevřen integraci s ostatními vendory podporující komunikační produkty od Adobe, Google, IBM, Microsoft, atd